Nabízíme vytvoření grafických návrhů a výrobu níže uvedených produktů

Nechte si zpracovat grafické návrhy přímo u nás a následná výroba bude odsýpat bez zbytečných komplikací. Výpis námi nabízených služeb najdete níže.

V případě, že chcete připravit konkrétní návrh, kontaktujte naši grafičku na mail: lucie.helesicova@lipera.cz 

Data také můžete zaslat již připravené, ve formátu tiskového PDF.

lipera-graficky-navrh-plechovka.jpeg

Plechovky

I vy si nechte vyrobit plechovku s vlastním designem.

Každý návrh je vytvořen s ohledem na specifické požadavky klienta a cílovou skupinu. Naše zkušenosti v oblasti grafického designu nám umožňují vytvořit plechovku, která nejenže vizuálně osloví, ale také sdělí přesnou zprávu nebo identitu značky. Sledujeme aktuální designové trendy a používáme nejnovější technologie jako je 3D laminace, abychom zajistili, že výsledný produkt bude nejen krásný, ale i funkční. 

lipera-graficky-navrh-plechovka.jpeg

Etiekty na víno

Pomůžeme vám s vytvářením elegantních a poutavých designů, které zdůrazňují kvalitu vína. Kromě toho jsme zde také proto, abychom vám pomohli s doladěním a opravou případných chyb v existujících verzích etikety.  

lipera-graficky-navrh-plechovka.jpeg

Korky

I vy si nechte vyrobit korek s vlastním designem.

S našimi různými druhy korků, jsme schopni vytvořit jedinečný design, který podtrhuje kvalitu a charakter vašich vín. Naše korkové zátky jsou vyrobeny z prvotřídního přírodního materiálu a zajišťujeme, že každý návrh plně vyhovuje vaším vizím a hodnotám. Nabízíme jedinečné řešení pro vaše vína, které nejenže zaujme, ale také přitáhne pozornost a zvýší hodnotu vašeho produktu.

lipera-graficky-navrh-plechovka.jpeg

Uzávěry

Naše široká škála uzávěrů vám umožňuje vybrat si takový, který nejenže esteticky doplní váš design, ale také zajistí kvalitní zabezpečení vína. S naším týmem kreativních grafických designérů  jsme připraveni vám pomoci vytvořit jedinečný dojem a zvýšit hodnotu vaší značky.